Konsultacja stomatologiczna Mokotów Warszawa - Dentyści pod 1

Konsultacja stomatologiczna

Nasz gabinet oferuje Państwu wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Naszych obecnych, jak i przyszłych pacjentów zapraszamy na różnego rodzaju konsultacje, które przeprowadzają nasi profesjonalnie wyszkoleni pracownicy. Do konsultacji zachęcamy zarówno osoby, które borykają się z jakimś problemem w kwestii zębów, jak i osoby, które po prostu chcą sprawdzić stan swojego uzębienia.

Konsultacja stomatologiczna, którą Państwu oferujemy  oceni jaki jest stan uzębienia  Państwa i pozwoli przygotować  plan leczenia.

Podstawą prawidłowej diagnozy jest oczywiście diagnostyka RTG. Nasz gabinet posiada nowoczesny pantomograf, dzięki którem uzyskujemy bardzo dokładne zdjęcia pantomograficzne, nie narażając pacjenta na duże dawki promieniowania.


Dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie zlokalizować schorzenia takie jak próchnica, wady ortodontyczne, czy zęby, które wymagają usunięcia lub leczenia kanałowego. W czasie konsultacji stomatologicznej otrzymają Państwo dalsze zalecenia lekarskie, dotyczące diety jak i sposobu dbania o higienę jamy ustnej .

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu i umówienia się na wizytę. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby wizyta u dentysty nie kojarzyła się Państwu negatywnie.