Korona pełnoceramiczna Warszawa Mokotów - Dentyści pod 1

Korona pełnoceramiczna


Korona pełnoceramiczna to jeden ze sposobów na uratowanie stanu naszego uzębienia, coraz chętniej wybierany przez pacjentów, którzy tracą kawałki zęby lub ich całość na skutek chorób czy urazów mechanicznych. Korony pełnoceramiczne mają w pełni naturalny wygląd i są wyjątkowo trwałe, dlatego przywracają pełen komfort samopoczucia pacjenta i perfekcyjny wygląd jamy ustnej. Dzięki precyzyjnemu i profesjonalnemu wstawieniu korony pełnoceramicznej pacjent może spokojnie gryźć pokarmy wypełnioną nimi częścią jamy ustnej, a także cieszyć się swoim wyglądem.  Wśród zalet korony pełnoceramicznej wskazywanych przez dentystów znajdują się m.in.:
- jakość materiału, z jakiego wykonana jest korona pełnoceramiczna, czyli tlenku cyrkonu zbierającego na swojej powierzchni znacznie mniej bakterii niż korony wykonywane z innego rodzaju materiałów
- naturalny wygląd
- korona pełnoceramiczna do złudzenia przypominaja naturalną płytkę zębową
- bezpieczeństwo, jakie zapewnia użytkowanie koron wykonanych z tego typu materiału
- precyzyjne wykonanie, gwarantujące długotrwałe użytkowanie
- odporność na zmiany temperatur
- brak efektów ubocznych użytkowania koron, jak objawy alergiczne

Wykonanie korony pełnoceramicznej, w zależności od warunków w jamie pacjenta - odbywa się na 2-3 wizytach. Ceny koron pełnoceramicznych są dość wysokie. Jednak ze względu na wysoki profesjonalizm ich wykonania, najlepsze sprzęty używane do produkcji koron pełnoceramicznych oraz długotrwałość i bezpieczeństwo ich użytkowania, warto zdecydować się na taki wydatek. Dbałość o dobry stan uzębienia to nie tylko kwestia estetyczna, ale także wpływająca w znaczący sposób na funkcjonowanie układu pokarmowego i innych aspektów naszego zdrowia.