Leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu Mokotów Warszawa - Dentyści pod 1

Leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu

Głównym celem  naszego gabinetu jest przede wszystkim dobro i zdrowie pacjenta. Dlatego też, zanim przystąpimy do leczenia, bardzo wnikliwie analizujemy dany przypadek, aby postawić dokładną diagnozę.
W nowoczesnej stomatologi panuje przekonanie, z którym się zgadzamy, iż lepiej uratować nawet najgorzej rokujący ząb, niż  wszczepić implant.

W naszej klinice, aby zwiększyć szansę uratowanie każdego zęba wykonujemy leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu zabiegowego.

Dzięki posiadanym przez nas precyzyjnym urządzeniom i narzędziom ręcznym i maszynowym firmy Maillefer możemy przeprowadzić skuteczne chemomechaniczne usunięcie bakterii z korzenia zęba a także usunąć złamane, w kanale narzędzie i wykonać zamknięcie perforacji. Używany w naszym gabinecie mikroskop endodontyczny ,rentgen punktowy z systemem radiowizjografii cyfrowej oraz tomograf komputerowy pozwalają wykonującemu zabieg dentyście na zlokalizowanie i opracowanie poszczególnych kanałów zęba. Dla komfortu pacjenta oraz ze względów higienicznych, wykorzystujemy w czasie zabiegu wykonany z nie alergizującej gumy kofedram, który umożliwia bezpieczną izolację pola zabiegowego.

Od szczelnego i dokładnego wypełnienia wszystkich kanałów zęba oraz ich bocznych odgałęzień zależy powodzenie leczenia. Dlatego też, zanim zaczęto wykorzystywać mikroskop endodontyczny, leczenie kanałowe było nieskuteczne.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo absolutną pewność tego, że zatrudniamy najlepszych specjalistów, ponieważ praca z mikroskopem wymaga wielkiej wprawy i doświadczenia. A doświadczony personel zabiegowy, który z rozwagą korzysta z nowoczesnego sprzętu to gwarancja trwałych efektów leczenia.