Personel - Dentyści pod 1

Personel

lek. dent. Paweł Jasiński

Doktor Paweł Jasiński ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 2004 roku.
W 2005 roku rozpoczął pracę w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej ISWUM jako asystent. W 2010 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie: stomatologia dziecięca. Karierę naukową zakończył w roku 2014 na stanowisku starszego asystenta. Doktor Paweł Jasiński jest autorem publikacji i monografii naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych. Doktor Jasiński pasjonuje się implantologią, stomatologią estetyczną oraz endodoncją mikroskopową. W pracy kieruje się najwyższymi standardami sztuki i traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Od 2005 roku jest współwłaścicielem i menadżerem kliniki Dentyści pod Jedynką.


lek. dent. Anna Jasińska

Doktor Anna Jasińska w 1983 roku ukończyła studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2004 roku współtworzy gabinet Dentyści pod Jedynką. W pracy pasjonuje ją najbardziej stomatologia zachowawcza i rehabilitacja protetyczna. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji. Jej atutami są doświadczenie i  indywidualne podejście dostosowane do potrzeb pacjentów.


lek. dent. Jarosław Krajewski

Doktor Jarosław Krajewski ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 2004 roku. W 2013 roku zdobył tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii (chorób błony śluzowej i przyzębia).

Od 2007 roku związany jest z gabinetem Dentyści pod Jedynką. W pracy pasjonuje go najbardziej leczenie chorób przyzębia, chirurgia plastyczna dziąseł oraz chirurgia stomatologiczna. Systematycznie uczestniczy w kongresach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności praktyczne. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, starając się dobrać najlepszy sposób leczenia do jego potrzeb.

Największą satysfakcję w pracy czerpie z zadowolenia swoich pacjentów.


dr n. med. Paweł Jaworski

Doktor Paweł Jaworski ukończył studia na Akademii Medycznej w Lublinie w 2002 roku. 

W 2009 roku obronił rozprawę doktorską w Zakładzie Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Od 2013 roku związany jest z gabinetem Dentyści pod Jedynką. W pracy zawodowej pasjonuje go najbardziej protetyka, stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę medyczną. Ważny jest dla niego dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, dlatego każdego traktuje indywidualnie. 

Największą satysfakcję w pracy sprawia mu uśmiech pacjentów.


higienistka Marzena Nowicka

Higienistka Marzena Nowicka w 2013 roku ukończyła Warszawską Szkołę Medyczną, uzyskując tytuł Dyplomowanej Higienistki Stomatologicznej. Ze stomatologią jest związana od 2007 roku, kiedy zaczęła pracę jako asystentka stomatologiczna. Stale poszerza swoją wiedzę uczęszczając na szkolenia i konferencje.

W celu zwiększenia dokładności swojej pracy, wszelkie zabiegi wykonuje w powiększeniu.


asystentka stomatologiczna Sylwia Bartkowska

Sylwia Bartkowska z gabinetem związana od 2014 roku początkowo na stanowisku recepcjonistki. W 2016 uzyskała tytuł asystentki stomatologicznej. Dzięki Sylwii w naszym gabinecie nigdy nie zabraknie materiałów stomatologicznych.


asystentka stomatologiczna Klaudia Fabisiak

Klaudia Fabisiak od 2015 roku jest studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W semestrze letnim obroni pracę licencjacką. Współprace z Naszym gabinetem rozpoczęła w roku 2016 roku . Stale poszerza swoją wiedzę i rozwija umiejętności praktyczne.


menadżer Izabela Bochenek

Artystyczna dusza Dentystów pod Jedynką. Dba o wygląd naszego gabinetu, zarówno rzeczywisty jak i wirtualny. Nasza Iza odpowiada niestrudzenie za standardy obsługi pacjenta.

Certyfikaty