Personel, lekarz dentysta Warszawa, Stomatolog dziecięcy, ortodonta Warszawa, protetyk Warszawa, protetyk Mokotów, ortodonta Warszawa - Dentyści pod 1

Personel

lek. dent. Paweł Jasiński

Doktor Paweł Jasiński ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 2004 roku.
W 2005 roku rozpoczął pracę w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej ISWUM jako asystent. W 2010 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie: stomatologia dziecięca. Karierę naukową zakończył w roku 2014 na stanowisku starszego asystenta. Doktor Paweł Jasiński jest autorem publikacji i monografii naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych. Doktor Jasiński pasjonuje się implantologią, stomatologią estetyczną oraz endodoncją mikroskopową. W pracy kieruje się najwyższymi standardami sztuki i traktuje każdego pacjenta indywidualnie.

Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Od 2005 roku jest współwłaścicielem kliniki Dentyści Pod Jedynką.

 

 

lek. dent. Anna Jasińska

Doktor Anna Jasińska w 1983 roku ukończyła studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2004 roku współtworzy gabinet Dentyści Pod Jedynką. W pracy pasjonuje ją najbardziej stomatologia zachowawcza oraz rehabilitacja protetyczna. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji.

Zdecydowanymi atutami Pani Droktor są doświadczenie i  indywidualne podejście dostosowane do potrzeb pacjentów.


dr n. med. Paweł Jaworski

Doktor Paweł Jaworski ukończył studia na Akademii Medycznej w Lublinie w 2002 roku. 

W 2009 roku obronił rozprawę doktorską w Zakładzie Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Od 2013 roku związany jest z gabinetem Dentyści Pod Jedynką. W pracy zawodowej pasjonuje go najbardziej protetyka, stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę medyczną. Ważny jest dla niego dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, dlatego każdego traktuje indywidualnie. 

Największą satysfakcję w pracy sprawia mu uśmiech pacjentów.


higienistka Marzena Nowicka

Higienistka Marzena Nowicka w 2013 roku ukończyła Warszawską Szkołę Medyczną, uzyskując tytuł Dyplomowanej Higienistki Stomatologicznej. Ze stomatologią jest związana od 2007 roku, kiedy zaczęła pracę jako asystentka stomatologiczna. Stale poszerza swoją wiedzę uczęszczając na szkolenia i konferencje.

W celu zwiększenia dokładności swojej pracy, wszelkie zabiegi wykonuje w powiększeniu.

koordynator asystentek i higienistek Samanta Nagraba

Samanta koordynuje pracę asystentek oraz higienistek. Dba o jakość wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie. Nadzoruje sprawność i gotowość sprzętów medycznych do pracy. Zarządza grafikiem wizyt oraz troszczy się o dobro pacjentów przed, w trakcie i po wizycie.

higienistka Patrycja Hawryluk

Patrycja swoją przygodę w stomatologii rozpoczęła jako asystentka stomatologiczna w 2018 roku. Od 2020 roku absolwentka Centrum Kształcenia niektórych zawodów medycznych w Warszawie. 
Dzięki możliwość rozwoju w klinice Dentyści pod Jedynką Pani Patrycja rozpoczęła samodzielne przyjmowanie pacjentów w celu wykonywania zabiegów profilaktycznych jak profesjonalna higienizacja w systemie GBT. 
W celu poszerzania swojej wiedzy na bieżąco uczestniczy w szkoleniach i kursach.

higienistka Magdalena Chludzińska

Magdalena ukończyła studium medyczne zawodowe w Warszawie w 2005 roku, uzyskując tytuł higienistki stomatologicznej. Ze stomatologią związana jest od 2006 roku. Pracuje również jako asystentka stomatologiczna. Długoletnie doświadczenie oraz stałe poszerzenia wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach pozwala na dokładną ocenę kliniczną pacjenta

menadżer Izabela Bochenek

Zdecydowanie artystyczna dusza Dentystów Pod Jedynką. Dba o wygląd naszego gabinetu, zarówno rzeczywisty jak i wirtualny. Nasza Iza odpowiada niestrudzenie za standardy obsługi pacjenta.

Certyfikaty