Wybielanie zębów - Dentyści pod 1

Wybielanie zębów

Kto nie chciałby mieć białych i zdrowo prezentujących się zębów? Niestety picie dużej ilości kawy i herbaty, palenie papierosów, spożywanie barwiących pokarmów i napojów oraz upływ czasu ma wpływ na kolor zębów. Nie jesteśmy jednak skazani na nieestetyczne uzębienie, gdyż nasz gabinet dysponuje profesjonalnymi technikami wybielania zębów.

Jak wybielić swoje zęby?
Jedną z popularniejszych metod wybielania jest zastosowanie systemu Beyond wraz z lampą Polus - urządzeniem, które pozwoli na rozjaśnienie zębów o kilka odcieni.

Na czym polega zabieg systemem Beyond?
W trakcie zabiegu nanosi się na powierzchnię zębów specjalny żel, następnie kieruje się na nie zimne, niebieskie światło o wysokiej częstotliwości. Wizyta trwa około 60 minut. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla zębów, zaś jego efekt utrzymuje się około pół do roku.

Gdzie wykonać zabieg wybielania?
Choć zabieg nie jest skomplikowany wymaga doświadczenia ze strony higienistki. Aby mieć gwarancję, że zęby zostaną prawidłowo wybielone, warto udać się do sprawdzonego gabinetu jakim jest: klinika Dentyści Pod Jedynką.
Używana do zabiegu lampa Beyond Plus otrzymała wiele prestiżowych nagród i uchodzi za jeden z najlepszych sprzętów do wybielania zębów. Dodatkowo, gabinet proponuje wykonanie nakładek wybielających do użytku domowego. Osoba, która się na nie zdecyduje, może odświeżać wygląd swoich zębów co parę miesięcy.
Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce www.dentyscipod1.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/.

Wybielanie zębów to inwestycja w dobre samopoczucie i piękny wygląd. Efekty wybielania przy użyciu systemu Beyond widoczne są od razu po wykonanym zabiegu.