Stomatologia estetyczna – dla kogo i czy warto? - Dentyści pod 1

Stomatologia estetyczna – dla kogo i czy warto?

Mało komu nie marzą się zdrowe i białe zęby. W końcu ładny, zadbany uśmiech stanowi naszą wizytówkę, a także dodaje atrakcyjności oraz pewności siebie. Co jednak w sytuacji, gdy uzębienie jest dalekie od ideału?

Osoby, które często się uśmiechają są postrzegane jako atrakcyjniejsze, weselsze i pewniejsze siebie. Nic zatem dziwnego, że chcemy mieć piękne, zdrowe i białe zęby, które będą dodawać uroku. Jeśli jednak podczas uśmiechu czy mówienia starasz się je ukryć, tu z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna. Czym jest ta dziedzina stomatologii i czy warto z niej skorzystać?

Stomatologia estetyczna – co to jest?

To dział stomatologii, w skład którego wchodzi szereg zabiegów mających na celu poprawę estetyki uzębienia. Dzięki wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technologii i wysokiej jakości materiałów oraz pracy wykwalifikowanych specjalistów, możliwa jest poprawa kształtu i koloru zębów.

W naszym gabinecie wykonujemy wszelkie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej: wybielanie, licówki, korony i mosty pełnoceramiczne. Więcej na ten temat wybielania oraz oferowanych przez nas metod dowiesz się wchodząc na stronę: https://www.dentyscipod1.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/

Stomatologia estetyczna – kiedy warto?

Z usług stomatologii estetycznej warto skorzystać, jeśli uważasz, że estetyka twoich zębów jest daleka od ideału, od lat masz kompleksy z powodu nieestetycznego uzębienia, lub po prostu chcesz zacząć uśmiechać się bez uczucia skrępowania.

Ważny jest nie tylko wygląd zębów, ale również ich kondycja. W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na ratowanie i leczenie zębów pacjentów. W tym celu współpracujemy ze specjalistami z zakresu endodoncji, periodontologii czy stomatologii zachowawczej. Co więcej, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, takich jak mikroskop czy pantomogram, możemy kompleksowo zająć się twoimi zębami i pomóc ci w uzyskaniu zdrowego uśmiechu. Jesteśmy również w stanie poprawnie ocenić stan uzębienia, a także określić rokowania twoich zębów na przyszłość.

W naszym gabinecie współpracujemy również ze specjalistami z zakresu chirurgii oraz protetyki, dzięki czemu możemy także świadczyć usługi z zakresu implantologii. Korony na implancie to praceprotetyczne, za sprawą których nasi pacjenci zyskują piękny, biały i naturalny uśmiech.

Stomatologia estetyczna – Mokotów. Dlaczego warto się do nas zgłosić?

Przede wszystkim możesz w końcu pozbyć się kompleksów i zyskać piękny, zdrowy uśmiech, który będzie twoją wizytówką. Co więcej, staniesz się osobą pewniejszą siebie i bardziej atrakcyjną, a przy tym posiadającą miłą aparycję. To ważne korzyści, bo przecież w obecnych czasach zadbany wygląd jest niezwykle istotny w kontaktach zarówno towarzyskich, jak i biznesowych. Ponadto białe i zdrowe zęby pozwolą ci lepiej czuć się ze sobą na co dzień, a to jest przepustką do szczęśliwszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Zaufaj naszym specjalistom i przekonaj się o tym sam.