Protetyka i implantologia

Otwierając klinikę dentystyczną, postanowiliśmy stać się wiodącymi w stolicy specjalistami od pięknego i zdrowego uśmiechu. Stąd też nie tylko oferujemy szeroki zakres usług, ale także stale podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w sympozjach, kursach oraz szkoleniach branżowych.

Podstawą pięknego i zdrowego uśmiechu jest profilaktyka. Są jednak sytuacje, kiedy ona nie wystarcza. Wtedy rozwiązaniem może być skorzystanie z usług specjalisty, jakim jest protetyk.

Kolejnym sposobem na piękny uśmiech, polecanym zwłaszcza osobom mającym pojedyncze braki w uzębieniu, są implanty. W naszej klinice dobierzemy odpowiednio zakres działań pozwalających na przywrócenie pełnego uśmiechu, przy dbałości o potrzeby i portfele pacjentów.

Nasze miejsce pracy to nowoczesny gabinet, który wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt gwarantujący nie tylko wysoką jakość usług, ale także komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Podczas każdego etapu leczenia korzystamy ze sterylnych narzędzi i stosujemy wiele jednorazowych materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą, w której protetyka czy implanty to tylko część z usług, gdyż wiemy, że w stomatologii najistotniejsza jest profilaktyka.